آرکتایپ پوزیدون

من یقین دارم کسانى که میگویند شناخت مردان راحت تر است از ن، ادراکى از پیچیدگى روان مردان ندارند. خاطرم هست یک نفر میگفت در اتمام رابطه عاطفى، ن بیشتر خودکشى میکنند از مردان ولى آمار خودکشى "موفق" مردان از ن بیشتر است!!! طنز تلخیه؛
درست مثل اینکه ن در این صفحه بیشتر کامنت میگذارند، مردان تو دایرکت وقت مطب میخواهند! وقتى که شاید دیگه دیر شده.

انرژیهای روانی مردان و ن در دسته بندیهای متفاوتی قرار میگیرند و هرکس به صورت طیفی از این مدادرنگی شخصیتی، رنگ میپذیرد و تیپ خودش را پیدا میکند.

7f0b82f1923804512b17e930c57d2deafead54f1

آرکتایپ پوزیدون: اهل عواطف و عمیق شدن در احساسات و عشقهای چسبنده و کینه های شتری 

مردان عواطف ی و هیجانات عمیق

پدر سالارانه و عاطفی هستند.

• هیجانات تند و شدید،
  • تصمیم گیری بر اساس احساسات و عواطف،
  • تمایل به داشتن یک گروه از دوستان با وفا و صادق،
  • دارای یک خط مشی در زندگی که در آن این احساس درونی وجود دارد که باید در برابر نقشهای اجتماعی و رهبران قدرتمند جامعه زئوسی شورش کرد،
  • مردان پوزیدون می توانند هنرمندان یا شاعران بزرگی شوند. انرژی مردان پوزیدونی، مانند انرژی   مرد وحشی» عصبانی است.

f168351a1ba591d6f97944af7c551a9514fec504

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

پروفسور یونگ سویسی و شاگردانش مثل خانم بولن روانپزشک، زیباترین دسته بندیهای این بحث را تدوین کرده اند و لدا بحث غیر از کاربردی بودن توسط بزرگترین سینماگران و روانشناسان شخصیتی در دنیا ، بسیار text های قدرتمندی را یدک میکشد
دانش آرکتایپ طالع بینی نیست ! خیلی عمیق تر به شخصیت آدمی میپردازد. شما سازگاری بلد باش و بدان ویژگیهای روانی فرد مقابلت چیست ، بهترین رابطه را خواهی ساخت در غیر این صورت باید تن بدهی به خرافات
در این جلسه به بررسی ویژگی های مردان پوزیدون می پردازیم.

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

تفاوت اسطوره ، آرکتایپ و کاربرد دانش آرکتایپی هدایای آرکتایپ و انرژی پوزیدون چیست نقاط ضعف یک مرد پوزیدونی چیست ؟ مردان با انرژی پوزیدون (مردان عاطفی) چگونه می توانند قلب طرف را تسخیر کنند آرکتایپ پوزیدون چگونه در یک نوجوان و جوان زندگی میشود مشکلات روانشناختی مردان پوزیدون چیست ؟

دانلود فایل

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: مردان ,پوزیدون ,آرکتایپ ,چیست ,ن ,انرژی ,آرکتایپ پوزیدون ,مردان پوزیدون ,پوزیدون چیست ,انرژی پوزیدون ,دسته بندیهای
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها